Yaşam

A Little Sunshine Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı! A Little Sunshine 30. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

ATV ekranlarının sevilen dizisi Biraz Gün Işığı bu hafta 29. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Büyük bir beğeniyle izlenen NG Medya imzalı dizi son bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi. Başrollerini Seray Kaya, Berk Oktay, Esra Dermancıoğlu ve Tuğçe Açıkgöz’ün paylaştığı dizide heyecan doruktaydı. Cemil’in ölümüyle her şeyin değiştiği dizide Elif bildikleri yüzünden zor durumda kalmıştı. Peki A Little Daylight 30. bölümde neler olacak?

İşte Little Daylight 30. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

Çarpıcı yeni bölümüyle 10 Nisan Pazartesi akşamı seyirci karşısına çıkacak olan Bir Küçük Gün Işığı dizisi 30. bölümde neler olacak?

Öncelikle A Little Daylight 29. bölümde neler olduğunu hatırlayalım ?

Biraz Gün Işığı 29. bölümde: Ümran, Elif’i köşeye sıkıştırıyor!

Ümran’ın Elif’e Fırat’ın hep başkalarının çocuklarını sevmek zorunda olduğunu söylemesi yeni bir gerilime neden olur.

Elif, Cemil’in vasiyetini yerine getirememenin acısıyla boğuşmaktadır. Öte yandan Fırat için tekrar doktora gitmeye karar verir.

Dila’nın ilgilendiği adam, Elif’in doktoru oluyor! Dila’nın ilgilendiği Sinan’la yolları kesişen bu durum ortaya çıkınca Elif ne yapacak?

Elif, Fırat’ın baba olabilmesi için en ufak bir ihtimal ararken acı bir gerçekle yüzleşir. Sude’nin bir zamanlar Fırat’tan hamile olduğunu öğrenir.

Dila’nın kışkırtmaları ve Ümran’ın baskısı sonunda Elif, Sude ve Fırat’ın arasına girdiğini hissetmeye başlar.

Gülen Eşref’e çocuklarını evlenene kadar görmeme kararı aldığını açıklar. Bu karar karşısında Eşref, Funda ile Alper’in evliliğini hızlandırmak için çalışmalara başlar.

Elif, test sonuçlarını beklerken Fırat’a umut vermemek için doktor görüşmelerini Fırat’tan saklar. Ancak işler hiç beklemediği bir şekilde gelişiyor…

Biraz Güneş Işığı 30. Bölüm Fragmanı | “Fırat’tan boşanmak istiyorum!”

kocasinan-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu