Haber

Fanatik Trabzonsporlu Bakan Karaismailoğlu TS Club’tan alışveriş yaptı

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Cumhur İttifakı üyelerini ziyaret ettikten sonra Trabzonspor-Beşiktaş maçı öncesi TS Kulübü’nden alışveriş yaptı.

AK Parti Trabzon Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Adayı Adil Karaismailoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Trabzon İl Başkanı, Cumhur İttifakı üyelerinden Ömer Ayar, Büyük Birlik Partisi Trabzon İl Başkanı Mehmet Aydın ve Refah Partisi Trabzon İl Başkanı’nı ziyaret etti Önder Süleyman Pulat. Basına kapalı yapılan toplantılarda seçim sürecine ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

Karaismailoğlu, 14 Mayıs seçimlerinin Türkiye’nin geleceği açısından değerli bir tarih olduğunu belirterek, bunun bir vatan ve millet seçimi olduğunu söyledi. Karaismailoğlu, “2023 seçimleri beka meselesidir. Önemli bir seçim. Cumhur İttifakı olarak bu kutlu süreçte hep birlikte emin adımlarla yürüyoruz, yürümeye devam edeceğiz.”

Fanatik bir Trabzonspor taraftarı olduğu bilinen Bakan Karaismailoğlu, Cumhur İttifakı üyelerinin ziyaretinin ardından Trabzonspor-Beşiktaş maçı öncesi TS Kulübü’nü ziyaret ederek alışveriş yaptı. – TRABZON

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu