Yaşam

Gelinimin Mutfağında Haftayı Kim Kazandı, 7 Altın Bileziği Kim Kazandı? Gelinim Mutfakta 16 Aralık Puanları

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Gelinimin Mutfağı her gün olduğu gibi bugün de büyük ilgi gördü. Gündüz kuşağı izleyicilerini ekranlara kilitleyen yarışın 1050. bölümü 16 Aralık Cuma günü ekranlara geldi. Gelin Mutfağı’nda bu hafta da kıyasıya bir mücadele yaşandı. Eleme gününde neler yaşandı, toplam puan durumu ve kazananın ismi programı kaçıranlar için merak konusu oldu. Pekala Gelinim Mutfakta günün kazananı kim oldu, çeyrek altını ve 7 bileziğini kim aldı? Yarışmadan çekilmek isteyen kayınvalide kimdir? İşte 16 Aralık Cuma günü Gelin Mutfağı’nda puan, çeyrek altın ve 7 bilek kazanan isim…

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün izleyiciyle buluşan Gelin Mutfağı yarışma programında Cuma gününün tadı ‘Elmalı Tiramisu’ oldu. Tatlı bir rekabetle gelinlerin kıyasıya yarıştığı yarışta kazananlar da belli oldu.

Güzel sunucu Nursel Ergin ve kayınvalideler tadım sonrası puanlarını kullandı. Programı kaçıranlar çeyrek altını ve 7 altın bileziğini kimin kazandığını ve haftanın gelini kim olduğunu merak etti.

16 Aralık Gelinim Mutfakta Çeyrek Altın mı Kazandı?

Haftanın son gününde çeyrek altını kazanan gelin Yeşim oldu.

16 Aralık Gelinim Mutfakta 7 Altın Bileklik mi Kazandı?

Yeşim, Gelin Mutfakta programında hafta boyunca en yüksek puanları toplayarak 7 altın bileziğin sahibi oldu.

Haftanın eleme gününde yarışmacılardan biri çekilmek istedi!

Kayınvalidesi Türkan Hanım yarışmadan çekilmek istedi. Ancak gelini Merve yarışmaya devam etmek istedi. Ev sahibi Nursel Ergin, Türkan’dan tekrar düşünmesini isteyince, yarışmayı torunları için sürdürmek istediğine karar verdi.

16 Aralık Gelinim Mutfakta Kim Elendi?

Gelinim Mutfakta 1050. bölümde eleme gününde yarışa veda eden isim Merve oldu.

Gelinim Mutfakta 16 Aralık Cuma Puan Durumu

  • YEŞİM – 16

  • HATİCE – 13

  • MARVE – 11

  • ZEYNEP – 7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu