Haber

Huzurevi sakinlerinin anneler günü kutlaması

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Şehit Kara Pilot Kaptan Serhat Sığnak Huzurevi sakinleri ile kahvaltı yapmak için olay yerine geldi. 14 Mayıs Anneler Günü’nü seçimlere denk geldiği için kutlayamadıklarını belirten Çetin, “Gecikmeli de olsa büyüklerimizle bir araya gelerek Anneler Günü’nü kutladık. Huzurevi Müdürü Serdar Güneş’e de teşekkür etmek istiyorum. Bu tür toplantılara devam edeceğiz” dedi.

Kadın ve Aile Müdürlüğü’nün düzenlediği etkinliğe eşi Ayşe Çetin ile birlikte katılan Önder Soner Çetin, Yeşil Fırın’da düzenlenen etkinlik öncesinde hem katılımcılara hem de diğer misafirlere anneler gününü gül vererek kutladı.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Sizinle zaman zaman görüşmeye çalışıyoruz. Değerli yöneticimiz Serdar Güneş de Adana için bir değer, sizlerin de çok sevdiğini biliyorum. Böyle bir ortamı yaratmamızı sağladığı için kendisine ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Bugünkü buluşmamızın önemi anneler günü. Anneler Günü diyeceksiniz. Türkiye 14 Mayıs’ta kritik bir seçim yaşadı. Sivil misyonunuzu yerine getirdiniz. Oylarınızı kullandınız. Türkiye tarihinde ilk kez 2. cinsi yaşayacağız. Böylece oyun yeniden başlayacak. Tekrar gideceğiz ve seçimimizi kullanacağız. 2 seçenek var. Değişim isteyen Sayın Cumhurbaşkanı veya Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ikisinden birini mi seçecekler? Türkiye için en iyisi neyse o olur inşallah. İlk hekim seçimleri Anneler Günü’ne denk geldiği için sizlere karşı görevimizi yapamadık. Seçimle uğraştık, sandıkta mücadele ettik. Adliyeleri dolaştık. Biz ona kadar yaşamadık. Annelerimizin yanında olalım, ortalarda olalım, dualarını alalım, anneler gününü kutlayalım 1-2 gün bile olsa anneler gününü kutlayalım dedik. 28 Mayıs’ta yapılacak seçimin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Anneler günün tekrar kutlu olsun.”

Anneler günü için hazırlanan pastayı Başkan Soner Çetin ve davetliler birlikte kesti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-ozalp.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu