Yaşam

Okan Müderrisoğlu kimdir, kaç yaşındadır? Okan Müderrisoğlu Hakkında Sorular

Okan Müderrisoğlu’nun ismi arama motorlarında aranmaya devam ediyor. Okan Müderrisoğlu, iddiaya ilişkin araştırmalarını sürdüren vatandaşlar tarafından soruşturuluyor. Okan Müderrisoğlu kimdir, kaç yaşındadır? sorular cevaplandı. İşte Okan Müderrisoğlu’nun hayatından sorular ve yanıtları…

Son günlerde en çok merak edilen isimlerin ortasında yer alan Okan Müderrisoğlu ismi gündemde yerini aldı.

Okan Müderrisoğlu kimdir?

Okan Müderrisoğlu gazeteci ve yazardır. Sabah gazetesinde köşe yazarlığı ve Ankara temsilcisi, TV program yorumcusu. 1968 yılında Kars’ta doğdu. Babası Kıbrıs Gazisi Emekli Astsubaydır. Babasının görevi gereği çocukluğu ve ilk gençlik yılları Adapazarı’nda geçmiştir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Okan Müderrisoğlu Eğitim Hayatı

Okan Müderrisoğlu; Adapazarı Eser İlkokulu, Atatürk Ortaokulu ve Adapazarı Lisesi’nden mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun oldu. Hürriyet Vakfı Erol Simavi Özel Bağlantı ve Eğitim Merkezi’nde gazetecilik okudu.

Okan Müderrisoğlu Kariyer

1990 yılında Hürriyet Gazetesi’nde “ekonomi muhabiri” olarak göreve başladı. 1992 yılında Hürriyet Ankara Bölge Gazetesi’nde “İstihbarat Şefi” olarak atandı. 1993 yılında Sabah Gazetesi’ne geçti. Sabah Gazetesi’nde “Ekonomi Muhabiri, Yazar, Ankara Haber Müdürü ve Ankara Temsilci Yardımcısı” olarak görev yapan Müderrisoğlu, halen bu gazetede Ankara Temsilcisi ve Yazarı olarak görevine devam etmektedir.

kibriscik-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu