Haber

Oyun bağımlısı berberi çıldırttı

Oyun bağımlısı berberi çıldırttı

Adana’da bir oyun bağımlısı tıraş olurken bile oynamaya devam edince, tıraş bitmediği için berber isyan etti.

Bağımlı Şükrü Tektaş:

“Oyunu oynamaktan vazgeçemiyorum, bence harika bir bağımlılık, herkese tavsiye ederim”

Berber Ercan Ocaklı:

“Ben hayatımda böyle şey görmedim. Herkesin tıraşı 30 dakika, bu 2 saat sürüyor”

ADANA – Adana’da bir oyun bağımlısı tıraş olurken bile oynamaya devam edince, tıraş bitmediği için berber isyan etti. Bağımlı genç, “Bence çok güzel bir bağımlılık, herkese tavsiye ederim, tedavi olmak istemiyorum” dedi.

Merkez Seyhan ilçesine bağlı Dağlıoğlu Mahallesi’ndeki berbere tıraş olurken gelen şoför Şükrü Tektaş’ı görenler şaşkına döndü. Futbol tutkunu olan ve haftada 4 kez halı üzerinde maç oynamaya giden Tektaş, geri kalan zamanlarında ne yaparsa yapsın cep telefonundan futbol oynuyor. Bağımlısı olan Tektaş, tıraş olurken bile oynamaya devam ediyor. Berberin başı beladan kurtulurken Tektaş, “Şu an berberim ama oyun oynamaktan vazgeçemiyorum. Futbol ve maç oyunları bağımlısıyım. O kadar bağımlıyım ki bırakamıyorum” dedi. Bırakma oynamayı. Arkadaşlarım beni tıraş ederken ben bile kendimi tutamıyorum. Tıraş olurken zorlanıyorlar ama elimde olmayan sebeplerden dolayı. Doğduğumdan beri. “Ben futbolu çok seven bir insanım. Normal bir insan haftada bir halı saha maçına giderken ben haftada dört kez oynuyorum. Futboldan kopamıyorum” dedi.

Bağımlılığı yenmek için tedavi olmayı düşünmediğine işaret eden Tektaş, şöyle devam etti:

“Bence güzel bir hastalık. Herkese tavsiye ederim. Zararlı olduğunu düşünmüyorum.”

Berber Ahmet Ocaklı, “Ben hayatımda böyle bir şey görmedim. Normal bir insanın tıraşı 30 dakika sürüyor ama bu müşteri 2 saatten aşağı kalmıyor. Durun taç,” diyerek tıraşı zorlaştırıyor. oyuncu sakatlandı, direkten döndü. Adam hep işin içinde en azından.” “Tıraş olurken dur diyoruz ama dinlemiyor. Şimdi o bağımlı. Daha önce hiç böyle bir müşteriyle tanışmadım. Diğer müşteriler de şaşırır. Bugün herkesin bir oyun bağımlılığı var ama bu müşteri iki kat daha bağımlı” dedi.

akcakocaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu