Haber

Akşener ve Sinan Ateş açıklama yaptı: Katillerini bulamazsam şerefsizim

GÜZEL Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Kırıkkale’de düzenlediği mitingde “Bir oy Kemal’e, bir oy Meral’e” diyerek vatandaşlardan destek istedi. Akşener, Sinan Ateş konusuna da değinerek, “Katillerini, azmettiricilerini bulamazsam şerefsizim” dedi.

Türkiye 14 Mayıs’ta seçime gidiyor. Millet İttifakı kritik seçimler öncesi çalışmalarına hız verdi, 22 gün kaldı. YETER Partisi Genel Başkanı Meral Akşener ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde Kırıkkale’ye gelerek vatandaşlarla bir araya geldi. GÜZEL Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhuriyet Caddesi’nde düzenlenen mitingde vatandaşlara seslendi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun etkin ve yetkin bir şekilde başkan yardımcılığına atanacağını belirten Akşener, asayişten de sorumlu olacağını söyledi.

“Kemal’e bir oy, Meral’e bir oy”

Vatandaşın oyunu istediğini dile getiren Akşener, “Biliyorsunuz Mansur Bey ve Ekrem İmamoğlu etkili genel başkan yardımcılarıdır. Sanırım ben de kamu düzeninden sorumluyum. Zorbalara karşı asayiş diyorum. Seni üzmeye çalışanlara karşı güvenlik, genci kızdıranlara karşı güvenlik diyorum. Helal oylarınızı rica ediyorum. Bunu yapalım? Bir oy Kemal’e, bir oy Meral’e” dedi.

“Onları sorgulayacağız”

Akşener, “Sinan Ateş’in katillerini, azmettiricilerini bulamazsam şerefsizim. Nasıl olduğunu göreceksiniz. Şart olsun, yemin olsun, yemin olsun hesap soracağız. Tek oy ile el ele vereceğiz” dedi. Kemal’e, Meral’e bir oy. Birlikte tarih yazacağız” dedi.

Türkiye’deki tüm belediyelerin ABD’deki bir kuruluş tarafından incelendiğini kaydeden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, kredi notu en yüksek belediyenin Ankara Büyükşehir Belediyesi olduğunu belirterek, İngiltere’den “Dünya Belediye Başkanları Başkenti Ödülü”nü İngiltere’ye getirdiklerini ifade etti. Ankara. – KIRIKKALE

kemaliyehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu