Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gitmek, trafik işaret ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre Toprakkale-İskenderun (TİS) Karayolu Payas-İskenderun kavşakları 3-6. kilometre, üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle Adana yönü trafiğe kapatılmış olup, ulaşım Hatay istikametinden çift yönlü ve denetimli olarak sağlanmaktadır.

Ankara-Çankırı yolu 15-17, Balıkesir-Dursunbey-Harmancık yolu 0-71. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle nakliye denetimli olarak yapılmaktadır.

Adapazarı-Karasu yolunun 40-42. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım Karasu istikametinden çift yönlü olarak devam ediyor.

Beyşehir-Seydişehir yolunun 10-11 ve 22-25. Kilometresindeki imalat çalışmaları nedeniyle ulaşıma ayrılan yolun bir kısmından çift yönlü izin veriliyor.

Karacasu-Tavas yolunun 16-19. Yolun 2. kilometresindeki üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak devam ediyor.

Osmancık-Merzifon yolunun 56-61. Üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım eski Çeltek servis yolundan sağlanmaktadır.

Batman-Kurtalan-Siirt yolunun 20-25. yıl dönümü. Kilometresindeki üretim, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.

Bingöl-Genç yolu 0-43. Kilometrenin muhtelif yerlerinde üretim çalışmaları olması nedeniyle nakliye denetimli olarak devam etmektedir.

Kangal-Alacahan-Hekimhan yolunun 15-17. Kilometrelerce yapılan üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretlerine dikkat etmesi gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu